TPE Coğrafi İşaret Daire Başkanıyla Bir Aradayız

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Batu Patent'in Ankara yolculuğu tüm hızıyla sürüyor. Bu kez durağımız son yıllarda adından sıkça söz ettiren Coğrafi İşaret Konusu. Coğrafi İşaret daire başkanını ziyaret ettik.

Türk Patent Kurumu Coğrafi İşaretler Daire Başkanı Hakan KIZILTEPE Ankara’da Makamında Batu Patent Şirket Müdürü Çağdaş BAĞMEŞLİ’yi ağırladı. BAĞMEŞLİ, Balıkesir ve Çanakkale bölgesinde Coğrafi işaret alabilecek ürün taleplerinin Batu Patent’e bildirildiğini ve birden fazla il ve ilçe için başvurularının tarafından yapıldığını Kızıltepe’ye aktardı. Daire Başkanı Kızıltepe, ülkemiz ekonomisine ve değerlerimize sahip çıkıp Coğrafi işaretli ürün başvurularına öncülük eden Batu Patent ailesine desteğini esirgemeyeceğini belirterek teşekkür etti.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.

EnglishFrenchRussianTurkish
Call Now Button