Belgelendirme Geleceğinizdir

Bir yemek şirketiniz var. Hizmet verdiğiniz tüm firmalar lezzetinize hayran. Muhteşem, işinin ehli, disiplinli bir ekibiniz var. Hijyen sizin önceliğiniz. Peki bu kadar olumlu özelliğinizi sadece siz ve çevrenizdekiler bilse ne işinize yarar? Mutlaka faydası vardır. Ama unutmayın yemek hizmeti almak isteyen bir x firması bunu tüm dünyada kabul görmüş ISO 22000 Gıda Yönetim Sertifikası ve ISO 9001 kALİTE Yönetim Sertifikası olan bir firmadan mı alır? Yoksa sizden mi? Rakiplerinize fark atmak, kalitenizi tescillendirmek ve firmanızı profesyonel dokunuşlarla ileriye taşımamız için ne yapacağınızı biliyorsunuz.

KONTROLÜ ELE ALIN

inceleme

Firmanızı inceliyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı listeliyor ve hangi belge türüne ihtiyacınız olduğunu buluyoruz.

iş akışı

Uzman ekibimiz kuruluma başlamadan önce kritik kontrol noktaları ve daha birçok spesifik bilgiyi kontrol ediyor.

EKİP HERŞEYDİR

Ekibimizin tüm üyeleri şirketinizin kontrolünü sağlayıp ortak karar aldıktan sonra kurulum işlemlerine başlar.

Hayatınızı
Kontrol Edin

İşiniz sizin hayatınız. Bu zaten böyle değilse boşa konuşuyoruz demektir. İster yerel küçük bir berber dükkanınız olsun, ister konserve kutusu üreten dev bir fabrikanız. Kasap olmanızla, market zinciriniz olması arasında işletme yönetimi açısından hiç bir fark yoktur. En küçük işten en büyük işe kadar iş hayatı belirli prensiplere, kaliteye ve disipline bel bağlar. Üretim hattınızdaki küçük bir parçanın bakımını kaçırmanız size büyük yaralar açacağı gibi makasınızın artık kesmemesi de sizi derinden yaralar. Planlama yapılmadan yapılan harcamalar, eksik gelir gider kontrolü vb. bir çok etken size sonunda kepenkleri indirtir. Hayatınızı kontrol altına almak için ne yapacağınızı biliyorsunuz.

İşinizi Hayal Ettiğinizi Yere Çıkarmak İçin Buradayız Bizim İşimiz İşinizle

Okyanusta binlerce balık var. Ya Yolunuzu değiştirmelisiniz ya da farklı beslenmelisiniz. Farklı olmanız için ne gerekliyse onu yapın. Çünkü bir marka böyle davranır.

İşler Nasıl Yürür?

Bize Ulaşın

Öncelik 444 6 956 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşmanız. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra sizleri yerinizde ziyaret edeceğiz.

Değerlendirme

Ziyaretimizde uzman arkadaşımız neye ihtiyacınız olduğunu önce sizin ağzınızdan dinleyecek. Sonrasında size işlerin nasıl yürüdüğünü anlatacak.

Beyin Jimnastiği

Uzmanımız ofise döndüğünde firmanızın ayrıntılı analizini çıkaracak. Buradaki amaç sertifikasyon işlemlerine geçmeden bir sorun varsa direk müdahale etmek.

İşe Başlama

Ofis ve firmanızın analizi neticesinde sizi sunulan tekliften sonra işleme başlıyoruz. Sonrası mı? İki taraf içinde mutluluk.

Aklınıza Takılanları Cevaplayalım

Belgelendirmenin Temelinde Sorgulama Yatar. Doğru Soruları Soruyoruz. Şirketinize Ne İçin Belge Lazım?

Kısaca şirketinizdeki üretimin,işleyişin, kullandığınız bir nesnenin veya kişinin onaylanması karşılığında size verilen bir sertifikadır. Bu onayı almak için bir tür dış inceleme, değerlendirme veya denetim sürecinden geçersiniz. Merak etmeyin bizim işimizde bu zaten. Sizi denetime hazırlamak ve işletmenizi daha yakından tanımanızı sağlayacak eğitimler vermek. Siz işinize odaklanıp harikalar yaratırken deponuzdaki rafın neredeyse tavana değdiğini fark etmeye bilirsiniz. Ama denetçiler tarafından onaylı bir işletme olmanız için o rafın yüksekliğinin bir ölçüsü var. Ve bu basit ölçünün size kazandıracağı şey paradan daha fazlası.

Kısaca özetlemek gerekirse belgelendirme yaptığınız işlerin kalitesinin onaylandığını gösterir. Sizi diğer firmalardan ayırır. Çünkü sizin kaliteniz onaylı. Pazardaki yerinizi yukarıya taşır ve pazar payınızı arttırır. Hizmet alan tüm kuruluşlar kalitesinin, üretiminin, hijyenini ispatlamış firmalarla çalışmak isterler. Burada elinizde belge altına dönüşür. Firmaların alım yaparken artık olmazsa olmaz şartları arasına giren belirtli sertifikaları istemesi size bu işin artık lüks değil bir zorunluluk olduğunu göstermelidir. Aksi taktirde yarış dışında kalacağınızdan emin olabilirsiniz

Hayatta bazı şeyleri yapmak zorunda değilsiniz. Ama mecbursunuz. Markanızın değerini arttırmak, üretim kalitenizi tescillemek ve firmanızı kurumsallaştırmak için uymanız gereken bazı kurallar var. Bu kuralların başında da bu belgeler geliyor. Belgesiz firmanız hayatta kalır mı? Elbette kalır. Ama nasıl temeli çürük olan bir bina en küçük bir depremde yıkılıyorsa firmanızda çok küçük bir çatlakta zor duruma düşer.

İlk yapmanız gereken şey bize ulaşmak. Web sitemizin iletişim bölümünden yada direk 444 6 956 numaramızı tuşlayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman arkadaşlarımız firmanızı ziyaret edecekler ve süreci size bizzat anlatacaklardır.

Belgelerin geçerlilik süresi birbirinden farklı olabilir. Uzman arkadaşımız ziyaretinize geldiğinde firmanıza göre değerlendirme yapıp almanız gereken belgeleri size iletecek ve geçerlilik süresini bildirecektir.

Her işletmenin çekirdeği farklıdır. Kimisi dünyaya açılıp ihracat yapmak ister kimisi sadece Türkiye’de marketlerde köftesi satsın yeter der. Gıda üretimi yapan bir şirketin alacağı belgeyle bio enerji üreten bir şirketin alacağı belge farklıdır. Kısacası işletmenizin faaliyet alanını bilmemiz ona göre sizleri yönlendirmemiz gerekmektedir.

Misafirliğinize geldiğimizde amaçlarınızı öğreniriz. Yurt dışında ürün satmayı ilk planda düşünmüyorsanız, yada ürünlerinizin büyük market zincirlerine girmesini istemiyorsanız. İhaleler sizi ilgilendirmiyorsa kalitem tescillensin yeter sizin için uygunsa. Yani söylemek istediğimiz gereksiz hiç bir şeyi size sunmayız.  Birlikte programladığımız geleceğinize göre fiyatlandırmamızı bizzat size aktaracağız. Kalitenizin değerinin hiç bir şeyle ölçülmediğini bilmenizi isteriz.

Batu Belgelendirme Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?