Hayatınızı Programlıyoruz
Hayat yeterince karışık. Bu karmaşadan kurtulmak için kendinizi ve şirketinizi programlamak zorundasınız.
Bilişim Çağındayız
Artık istediğiniz her şeyi yapabileceğiniz bir zamandayız. Peki siz buna hazır mısınız?
Sınırsız Büyüme
Büyümek için en büyük adım bir sınırınız olmadığını bilmektir.
Previous slide
Next slide

BİLİŞİM ÇAĞINDAYIZ

NEYE İHTİYACINIZ
VAR?

Firmaların büyümelerini sağlaması için karlılık en önemli faktördür. Gelir gider kayıtları, alacaklar, borçlar kısacası muhasebesel tüm veriler başarılı olup olmadığınızı belirler. Kayıtlarınızı tutacak, raporlayacak, karmaşık olmayan ve size basit bir şekilde sunan programa mı ihtiyacınız var?

GÜVEN KONTROLE
ENGEL DEĞİLDİR

Personelleriniz günlük rutinlerinde ne yapıyor? Zamanlarının ne kadarını verimli kullanıyor? Araçlarıyla ne kadar yol yapmışlar ve şuan neredeler? Biz biliyoruz. Size de gösterebiliriz.

SINIRLARI
KALDIRDIK

Sadece gelir giderinizi mi kontrol edeceksiniz? Personellerinizi de takip etmek ister misiniz? Araç takip sistemini entegre edelim mi? Barkod sistemiyle ürün giriş çıkışına ne dersiniz? Peki tüm bunları hem bilgisayarınızdan hem de her gittiğiniz yerde sadece size özel cep telefonunuz için yazdığımız uygulamadan kontrol etmek isterseniz. Biz hepsini yapabiliyoruz

Batu Bilişim Nedir?

Batu Bilişim, hayatınızı kolaylaştırmak için kurulan yazılım bölümümüzün adıdır. Bünyemizdeki bu şirket firmanızın neye ihtiyacı olduğunu bir kaç cümlenizden ortaya çıkarabilir.

bilisim-1

SIK SORULAN SORULAR

Doğru Soruları Sizin İçin Sorduk

Belki bir muhasebe programı ilk planda sizin işinizi görür. Belki de daha fazlasını size sunmalıyız. İhtiyacınızı öğrenmemiz için şirketinizi ve sektörünüzü bilmeliyiz. Bir çay vakti kadar zaman diliminde röntgeninizi çekip neye ihtiyacınız olduğunu size aktarabiliriz.

Yaptığımız her yazılımı size öğreteceğiz. Bundan emin olabilirsiniz. Dilediğiniz zaman teknik destek birimimiz yanınızdadır. Unutmamanız gereken en önemli etken şudur ki bizler basit olanın en iyisi olduğuna inanıyoruz. Sizi yormayız. Telefonunuzu açıp kapatabiliyorsanız programınızı da kullanabilirsiniz. Yalnız unutulmamalıdır ki basit kullanılan şeyler genelde çok zor yapılır.

Aslında en kolay nokta bu. Süreci başlatmak için tek yapmanız önce bize ulaşmak. Yerinizde sizi ziyaret ettiğimizde birlikte hayali bir dünyada yolculuğa çıkacağız. Önce sizi tanıyacak, sonra işlerinizin nasıl kolaylaşacağını size anlatacağız? Sonra ne mi olacak? Kod, kod ve yine kod.

Dikkat etmeniz gereken en önemli yazılımda sınır yok.

Batu Bilişim bünyesinde barındırdığı tecrübeli yazılımcılarla şirketleri direk bir araya getirir. Kulaktan kulağa aktarmayla iş yapmaz. Size uygun programı yazacak uzmanla direk bağlantı kurar ve isteklerinizi belirtiniz. O da size istediğinizden fazlasını söyler. Konuşmalarda en çok duyacağınız cümle şu olacaktır. “Evet o da var.” Çünkü sizin düşünmediğinizi de yapıyoruz. Amaç hayatınızı kolaylıştırmak.

Batu Bilişim
Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?