Gör
İnsan gözü bir mucizedir. Bu mucizeye vasat şeyler göstermek istemiyoruz. Böyle bir tasarım, mükemmeli görmeli.
Bak
Hayat çok renkli. Böyle bir manzaraya bakmak için sanatı seven estetik algısı gelişmiş beyinlerle çalışıyoruz.
Saldır
Yükselmek istiyorsan tek yapman gereken şey bu. Bir panter gibi atak olmalısın. Korkma yanında koşuyoruz.
BATU MEDYA
Unutmayın. Sade görünenler en zor yapılanlardır.

Önem verdiğiniz her şeye çevrenin de önem verdiğini görmeniz için sizin önem vermekten daha fazlasına ihtiyacınız var. Sadece bu mu? Elbette hayır? Logonuz, web siteniz, sosyal medyanız, tüm basılı (antetli, fatura, zarf vb.) döküman tasarımlarınız birbirleriyle uyumlu olmalı. Aksi taktirde siz uyumsuz olursunuz.

FARKLI OLMAK ZORUNDASINIZ

AYAK
UYDURUN

Şirketinizin boyutu ne olursa olsun kitlelerin sizden haberdar olmasını sağlamanız için sosyal medya hesaplarınızın, web sitenizin ve tüm reklam pazarlama ağınızın şirket profilinize uygun tasarımlarla sergilenmesi gereklidir. Kurumsal yapınızın medya ayağı sizi ileriye taşıyacak, çıkmanız gereken en güçlü basamaktır.

ORGANİK
OLUN

Her insanın bir hayat hikayesi vardır. Bu hikaye tıpkı parmak izlerimiz gibi eşsiz bir yapıdadır. İşletmenizi bulunduğu pazarda diğerlerinden ayıracak en önemli unsurda hikayesidir. Siz anlatmazsanız kimse sizin o kasap dükkanını ne zorluklarla açtığınızı bilmez. Siz paylaşmassanız hiç kimse fabrikanızın hünerlerini görmez. Peki siz paylaşmassanız ne olur bu şirket?

MODERN VE
UYUMLU

Kartvizitinizden başlayalım. İnanın kimlik kartınızdan daha önemli bir hal almaya başladı. Bardak altlığı olarak kullanılmasını istemeyeceğinizi düşünüyoruz. Yada bir yerlerde unutulmamalı. Çünkü o firmanızı yansıtan bir ayna.
Yapmak için yapmayın. Stil sahibi olun.

Eminiz ki yaptığınız işte çok iyisinizdir. Bizde öyleyiz. Size sadece bir web tasarımı yapmıyoruz. Size anlam katıyoruz. İşinizi hikayeleştiriyor ve diğerlerinden farklı olan taraflarınızı herkesin görmesini sağlıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Açıkçası bu bir sır. Ancak size küçük bir tüyo verelim. Herkes gibi olmayın ki herkes sizin gibi olmaya çalışsın.

Hayal Ettiğinizin Üzerinde Yaşamalısınız

Tasarımın birinci kuralı hayal etmek. İkinci kuralı hayal ettiğinizin üzerinde bir şeyler yapmaktır. Yapabileceklerimizin bir sınırı yok. Çünkü işinde uzman, ve biraz deli arkadaşlarla çalışıyoruz. Deli dediysek hemen korkuya kapılmayın. Sıra dışı beyinlerinin içerisinden neler çıktığına her gün bizlerde inanamıyoruz. Onlar birer dahi.

Batu Medya Nedir?

Batu Medya şirketinizi yukarıya çıkarmak için çalışan bir oluşumdur. Bunun için bünyesinde hayal gücü yüksek tasarımcılar, çılgın kodlama bilgisine sahip yazılımcılar, espri yeteneği yüksek reklamcılar ve hayatım film olsa böyle olurdu diyeceğiniz video prodüksiyon ekibiyle çalışır. Beyin takımımız sizler için en iyisini hayal eder, yapacaklarını rüyalarında görür ve işe öyle gelirler.

Ben Hiç Anlamıyorum! Ne yapacağım?

Yukarıda söylediğimiz beyin takımı bunun için var. Önce sizi tanımak isteriz. Kimsiniz? Nelerden hoşlanırsınız? Beğendikleriniz firmanıza uygun mu? Sektörünüz nasıl çalışıyor? Benzerlikleri neler? Araştırırız. Her çalışmamızda seçenekler sunarız. Siz arkanıza yaslanıp karar verirsiniz. Başka birşey yapmanıza ihtiyacınız yok.

Ben Herşeyden Anlıyorum. Ama Başarılı Değilim. Sebebi Nedir?

Sebebi aslında her şeyden anlamıyor oluşunuz. Mutlaka bir şeyler görüyor, biliyor ve öğreniyorsunuz. Ancak her işin uzmanı farklıdır. E-ticaret sitesinin nasıl yönetilmesi gerektiği ile sosyal medya yönetimi arasında fark vardır. SEO uzmanlarıyla tasarım ekibi beyinlerinin farklı noktalarını kullanır. Daha basit anlatmamız gerekirse 2 karpuzu aynı anda taşıyamazsınız. Biri mutlaka kırılır. Bırakın yükünüzü biz çekelim. Batu Medya bunun için var.

Batu Medya
Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?