Evet Zeki Müren'de Sizi Görecek

Geleceğin televizyonu artık youtube

GELECEĞİN TELEVİZYONU YOUTUBE

ABONE OL

Firmaları reklam ve tanıtım videolarını hazırlayıp kanalımıza yüklüyoruz. Milyonların izleyicisine şirketinizi sunmak için buradayız.

BEĞEN

Günümüz dünyasında youtube televizyonun yerini aldı. Bu platformun en önemli özelliği içeriklerin ölçülebilir olması.

YORUMLA

Aklınıza takılan tüm soru, öneri ve görüşleri özgürce videolarımıza bırakacağınız gibi direk bize de ulaşabilirsiniz.

HİKAYENİZİ ANLATIN

Evet doğru duydunuz. Marka, patent, faydalı model, belgelendirme kısacası hizmetimizdeki tüm profesyonel hizmetleri firmanıza sağlıyoruz. Peki kitlenizin hikayenizi birde sizin ağzınızdan dinlemesini ister misiniz?

PROFESYONEL KAYIT

Teknolojik ekipmanlarımız ve uzman kadromuzla firmanızın profesyonel video kayıtlarını alabilir, sizlere sunabilir dilerseniz youtubekanalımzıda paylaşabilir ve reklamınızı yapabiliriz.

AKLINIZDAKİLERİ BİLİYORUZ

Daha Fazlası İçin Bize Ulaşın

Artık hayatımızın her alanında kullandığımız geçmişin en önemli anı saklama tekniği video çekimleri sektörel reklamcılıkta boyut değiştirdi. Batu TV’de bu amaçla kuruldu. Amacımız temelinde sizi diğerlerinden ayıran yönlerinizi, teknolojinizi, hayallerinizi kitlelerle buluşturup firmanızın hikayesinin herkes tarafından duyulmasını sağlamak

Bizi arayıp randevu almanız yeterli. İlk planda bir hazırlığa ihtiyacınız yok. Ekibimiz yanınıza geldiğinde sizi ve çekim alanını hazırlayacaktır.

Batu TV
Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?