Hibe, Destek, KOSGEB ve daha onlarca destekten faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Sizi yerinizde ziyaret edelim ve ne gerekiyorsa bir an önce başlayalım

DESTEKLERDEN FAYDALANIN

KURUMSAL OLMANIZ
ŞART

Gelecek çoktan geldi. Firmanızın buna ayak uydurması için çağı yakalamalı ve herşeyden haberdar olmak zorundasınız. Peki bunu nasıl sağlarsınız? Tek yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz hizmet çeşidini bize söylemeniz. Devlet desteklerinden ar-ge danışmanlığına, üretim yönetiminden uluslararası işlemler danışmanlığına kadar onlarca farklı alanda profesyonel uzmanlarımız hizmetinizde.

SİZ SADECE
İŞİNİZİ YAPIN

Neye ihtiyacınız var? Sizin için firmanızı araştırırız ve seçenekleri belirleriz. Sonra çalışmalara başlarız. Planlarız, resmi yerlerle iletişime geçeriz ve sürecin sonunda firmanıza gerekli olan hibeyi yada desteği sağlarız. Bizim işimiz firmanıza kolaylıklar sağlamak. Sizin işiniz sadece işinize odaklanmak.

MALİYETİ
AZALTIN

İşinizin başında personeli, sigortası, kirası, vergisi, alet edevat derken sırtınıza onlarca başlangıç maliyeti binecek. Devletin bilmediğiniz onlarca hibe ve desteği var. Bunlardan haberdar olmak ve başlangıç maliyetinizi azaltmak istemez misiniz? Yada fabrikanıza yeni bir makine almak istiyorsunuz. Ancak ekonomik durumunuz buna el vermiyor? Ne yapacaksınız? Öylece durup bekleyecek misiniz?

Yurt İçi Fuar Desteği, Yurt Dışı İş Gezisi Desteği, Tanıtım Desteği, Eşleştirme Desteği, Nitelikli Eleman İstihdam Desteği, Danışmanlık Desteği, Eğitim Desteği, Enerji Verimliliği Desteği, Tasarım Desteği, Sınai Mülkiyet Hakları Desteği, Belgelendirme Desteği, Test, Analiz ve Kalibrasyon Desteği, Bağımsız Denetim Desteği. Ve daha fazlası. En iyisi siz bize ulaşın. Biz firmanıza uygun olan destekleri sizin için bulalım.

Özel bir alanda profesyonelleşmiş kişilerden oluşan bir şirketin (Örneğin bu devlet destekleri olan Hibe-Teşvik-Kosgeb’te olabilir yurt içi veya yurt dışı fuar desteğide.)  sahip oldukları bilgi ve becerilerini belirli bir zaman zarfında hizmet verdikleri kuruluşa aktarmasına denir.

İlk yapmanız gereken tabiki bizimle iletişime geçmek olacaktır. Sizinle görüşme sağlayacağız. Firmanızın devlet desteklerine mi, muhasebe programına mı yoksa yurt dışında fuar organizasyonu düzenlemek mi? Kısacası neye ihtiyacı var bunları maddeleştireceğiz. Çalışmalarımıza başlayıp sürecin bitiminde istediklerinizi alacaksınız.

Aslında bu sorunun cevaı çok basit. Herşeye. Kendinizi geliştirip firmanızı büyütmeniz için sadece paraya ihtiyacınız yok. Peki nelere ihtiyacınız var? Yada biz firmanıza ne türk destekler verebiliriz?

-Yurt İçi Fuar Desteği

-Yurt Dışı İş Gezisi Desteği

-Tanıtım Desteği

-Eşleştirme Desteği

-Nitelikli Eleman -İstihdam Desteği

-Danışmanlık Desteği

-Eğitim Desteği

-Enerji Verimliliği Desteği

-Tasarım Desteği

-Sınai Mülkiyet Hakları Desteği

-Belgelendirme Desteği

-Test, Analiz ve Kalibrasyon Desteği

-Bağımsız Denetim Desteği vedaha fazlası…

Gördüğünüz gibi sadece listeden seçmeniz yeterli.

Batu Danışmanlık
Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?