Mutlular Grup Pirinç Paket Tasarımları Batu Patent Tarafından Tescillendi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
1967 yılında 50 dönümlük bir arazide başlayan bu yolculuk herkesin mutlu olduğu dev bir aileye dönüştü.

Türkiye’de çeltik üretiminin yüzde 2’sini tek başına sırtlayan Mutlular Grup her geçen gün bu sayıyı arttırmaya devam ediyor. Bugün son durumunda 30.000 dönümden fazla arazide çeltik üretimini sürdüren şirket gözünü her zaman yukarıya dikiyor. Bünyesinde teknolojik ekipmanlarla sürekli ileriye yatırım yapan Mutlular grup sadece teknolojik anlamda değil fikri ve sınai haklarını korumak içinde bir çok adım atıyor.Tüm markalarının vekilliğini yapan Batu Patent, hatırlarsınız ISO kalite kurulumlarını da yaparak kalitelerini tescillemişti. Şimdide Batu Medya birimi tarafından yapılan pirinç tasarımlarını tasarım başvurusu yaparak koruma altına aldı.

Peki bu ne demek? Artık gördüğünüz her Mutlular pirinç paketi koruma altına ait ve sadece Mutlular Grup tarafından kullanılabilecek demek. Bünyesinde Mutlular Enerji, Mutlular Gönen Enerji(Biyogaz), Mutlular Lisanslı Depoculuk, Mutlular Antrepo, Mutlular Akaryakıt,
Mutlular Et Entegre, Mutlular Gıda(Çeltik), Mutlular Tarım İşletmeleri gibi şirketleri barındıran Mutlular Grup bir işi yaparken en iyisini yaptığıyla biliniyor. Türkiye’nin her noktasına ulaşan bu lezzet zincirini tebrik ediyoruz. Web sitesini incelemek için www.mutlulargrup.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.

EnglishFrenchRussianTurkish
Call Now Button