Mutlular Grup, Batu Belgelendirme İşbirliğinde Uluslararası Arenada Bir İlke İmza Attı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
A VPN is an essential component of IT security, whether you’re just starting a business or are already up and running. Most business interactions and transactions happen online and VPN

1967 yılında 50 dönümlük araziyle ilk adımları atılan Mutlular Grup, çeltik üretimini uluslararası standartlarda ve en son teknolojiyle gerçekleştiriyor. Üretimini başından sonuna kadar el değmeden tüketiciye ulaştıran şirket Türkiye’de öncü kuruluşlardan biri olmayı başardı. Her yıl üretimini sürekli arttırıp teknolojisini geliştiren Mutlular Grup, belgelendirme sürecini Batu Belgelendirme ile yürütüyor. Daha önce ISO kalite belgesi kurulumlarını gerçekleştiren Batu Belgelendirme, bu seferde Uluslararası Gıda Güvenliği Sistem Sertifikasyonu (FSSC) kurulumlarını başarıyla tamamladı. Mutlular Grup Yönetim Kurulu Üyesi Samet KOCAMAN ile bir araya gelen Batu Patent ve Batu Belgelendirme Şirketleri Müdürü Çağdaş BAĞMEŞLİ, FSSC belgesini bizzat kendisine takdim etti.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.

EnglishFrenchRussianTurkish
Call Now Button