Gönen Yıldız Otel Sitesi Yeni Yüzüyle Yayında

Yerli ve yabancı turistlerin en uğrak noktalarından birisi Gönen Kaplıca Oteli yeni yüzüyle karşınızda...

    Balıkesir Gönen İlçesinde Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı, Turizm Bakanlığı’ndan İşletme Belgeli Gönen Kaplıcaları Gönen ilçe merkezine 300 m uzaklıktadır. 70.000 m2′ lik doğal bir park üzerinde Gönen çayı kenarında konuşlanmış yeşillikler içinde bir tesis olan Gönen Kaplıca Otelleri huzurlu, doğayla iç içe bir tatil geçirmek isteyenlerin en uğrak noktalarından biridir.

    Aslında Gönen Kaplıca Otelleri tek bir otelden oluşmaz. Yıldız, Güneş, Yeşil ve Park otel olarak 4 otelden oluşan Gönen Kaplıca Otelleri genelde en büyüğü olan Yıldız Termal Otel adıyla bilinir. Bu 4 otelin her biri kendi bünyesinde biricik özelliklere sahiptir. Ancak hepsinin ortak ve Türkiye’de sayılı yerlerde bulunan özelliği vardır. Bu otellerin hepsinin odalarında termal kaplıca suyu bulunur. İçlerinde havuzlar termal sudur. Şöyle ki kışın kar yağarken sıcak havuzda keyif çatabilirsiniz. Aslında sadece bu özellikleri ile bile sıradan otellerden ayrışırken bu otellerde lezzet ve yeşillik ön plandadır. Doğanın, kuş seslerinin tadını çıkarmanız için tek yapmanız gereken www.gonenkaplicalari.com sitesine gidip rezervasyon yapmaktır. Kendine has onlarca kritere sahip Gönen Kaplıca oteli web sitesini bünyemizdeki şirketlerden Batu Medya büyük bir titizlikle hazırladı. Batu’nun tarihine baktığımızda kuruluş yılı 2011’de otel yerindeydi. Kurucularının doğum tarihlerine baktığımızda da o otel yine yerindeydi. Yani nereden bakarsak bakalım 50 yıllık bir tarih hiç sarsılmadan olduğu gibi duruyor. Ancak insanlar görmek isterler, duymak isterler. Artık sadece dokunmak yetmez. Çünkü dokunmak sadece somut olarak gerçekleşir. Bütün işlerin soyutta da yer almasının artık bir zorunluluk olduğunu bilen Batu ve Batu Medya çalışanları ortaya muazzam bir iş çıkartıp Gönen Kaplıca Oteline yakışır bir siteyi yayına açtılar.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.