En İyi Dekor Tasarım Markasının Sahibi: Nur Demirağ

Yılın dekor markası ve yılın en iyi dekoratörü ödüllerinin sahibi Firuze Dekor kurucusu Nur Demirağ'ı yakında tanıyın.

Bandırma’da marka vekilliğini yaptığımız Nur Demirağ, Moon Life Dergisi’nin düzenlediği Aris Moon Life Yılın En İyileri ödül töreninde En İyi Dekor Tasarım Markası: Firuze Dekor olarak büyük bir ödül aldı. Aldığı ilk ödülle kendini kanıtlayan ve adını kitlelerek duyuran Demirağ sonrasında Uluslararası Başarı ve Kariyer Ödüllerinde Yılın En iyi Dekoratörü ödülünü de alarak 1 yıl içerisinde 2 ödüle birden kavuşmuş oldu.
Bir yılda 2 ödülün birden sahibi olan Nur Demirağ, tüm ülkenin dekorasyonuna büyük katkı sağlıyor. Londra ve Paris otel dekorasyonlarıyla ünü sınırların ötesine çoktan ulaşmış durumda. Müvekkilimiz Demirağ’a başarısının sırrını sorduğumuzda ise kendisi bunu tek bir cümleyle özetledi.
“Dekora ruhunuzu katmalısınız.”
Çalışmalarını beğenerek takip ettiğimiz Nur Demirağ’a çalışmalarının eşsiz olduğunu buradan belirterek bir kez daha teşekkür ederiz.
Aşağıdan Nur Demirağ’ın resimlerini, sosyal medya hesaplarını ve web sitesini inceleyebilirsiniz.

Instagram

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.