Batu Patent TPE Marka Daire Başkanıyla Görüştü

Batu Patent, fikri ve sınai hakların TÜrkiye'de doğduğu yer olan Ankara'ya bir yolculuğa çıktı. İlk durak MARKA Daire Başkanlığı.

Türk Patent Kurumu Markalar Dairesi Başkanı Mustafa Kubilay GÜZEL Ankara’daki Makamında Batu Patent Şirket Müdürü Çağdaş BAĞMEŞLİ’yi ağırladı. Marka Daire Başkanı GÜZEL; Balıkesir ve Çanakkale bölgesinde fikri ve sınai haklar başvurularında pandemiye rağmen gözle görülür derecede artış olmasının ve bu başvuruların %80’inin Batu Patent tarafından yapılmasından dolayı, bölgenin markalaşmasına ve ülke ekonomisine büyük katkısı olan Batu Ailesine teşekkürlerini iletti.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Incorrect access token specified.


Warning: Undefined array key "data" in /home/ebatucom/public_html/wp-content/plugins/ht-mega-for-elementor/includes/widgets/htmega_instagram.php on line 1545

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.