Balıkesir Üniversite Batu Patent’e Plaket Verdi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Balıkesir Üniversitesi'nde "Bir Marka Yaratmak" konulu seminer düzenlendi.

Balıkesir Üniversitesi, Balıkesir Sanayi Odası, Balıkesir Ticaret Odası, Doğtaş Mobilya ve Batu Patent işbirliği ile “Bir Marka Yaratmak” konulu seminer düzenlendi.

Katılımın yüksek olduğu seminerde konuşmacılar; Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Hasan EĞİNLİOĞLU ve Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi KULA, Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut DOĞAN ve Batu Patent Marka ve Patent Vekili Onur Turgut marka yaratmak ve marka süreçleri hakkında bilgi birikimlerini ile katılımcılara aktardı.

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Hasan EĞİNLİOĞLU ve Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi KULA Balıkesir’in markalaşma sürecinde kendilerine düşen çalışmaları yapmaya hazır olduklarını ifade ettiği seminerde, Doğtaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut DOĞAN firmalarının başarı öyküsünü ve markalaşma sürecinde harcadıkları emekleri katılımcılarla paylaştı.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları süreçlerine ve Marka, Patent, Faydalı Model, Tasarım tescillerinin sağladığı korumalara değinen Batu Patent Marka ve Patent Vekili Onur Turgut  “Balıkesir Markasını hak ettiği noktaya taşımak için Balıkesir Üniversitesi işbirliği ile başlatılan sürecin ilk parçası olan “Bir Marka Yaratmak” konulu seminerde bizleri plaket ile onurlandıran Balıkesir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’ne ve Uluslararası IEEE topluluğuna şükranlarımızı sunarız. Sonraki aşama Teknokent’in kurulması.” Dedi.

Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof Dr. İlter KUŞ ve Mühendislik ile Mimarlık Fakültesi Dekanları, Balıkesir Müsiad Başkanı Tuncay YILDIZ  ve çok sayıda katılımcının ziyaret ettiği seminerde misafirlerlerin karşılanması ile bizzat ilgilenen Batu Patent ve Batu Belgelendirme Şirketleri Genel Müdürü Çağdaş BAĞMEŞLİ, “Balıkesir’i bir marka şehire dönüştürmek yolunda en büyük adım atıldı, seminerin bir sonraki aşamasında Balıkesir Üniversitesi bünyesinde Teknokent kurulumunun tamamlanması bekleniyor.” dedi.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.

EnglishFrenchRussianTurkish
Call Now Button