01

Belgelendirme Geleceğinizdir

Bir yemek şirketiniz var. Hizmet verdiğiniz tüm firmalar lezzetinize hayran. Muhteşem, işinin ehli, disiplinli bir ekibiniz var. Hijyen sizin önceliğiniz. Peki bu kadar olumlu özelliğinizi sadece siz ve çevrenizdekiler bilse ne işinize yarar? Mutlaka faydası vardır. Ama unutmayın yemek hizmeti almak isteyen bir x firması bunu tüm dünyada kabul görmüş ISO 22000 Gıda Yönetim Sertifikası ve ISO 9001 kALİTE Yönetim Sertifikası olan bir firmadan mı alır? Yoksa sizden mi? Rakiplerinize fark atmak, kalitenizi tescillendirmek ve firmanızı profesyonel dokunuşlarla ileriye taşımamız için ne yapacağınızı biliyorsunuz.

02

Hayatınızı Kontrol Edin

İşiniz sizin hayatınız. Bu zaten böyle değilse boşa konuşuyoruz demektir. İster yerel küçük bir berber dükkanınız olsun, ister konserve kutusu üreten dev bir fabrikanız. Kasap olmanızla, market zinciriniz olması arasında işletme yönetimi açısından hiç bir fark yoktur. En küçük işten en büyük işe kadar iş hayatı belirli prensiplere, kaliteye ve disipline bel bağlar. Üretim hattınızdaki küçük bir parçanın bakımını kaçırmanız size büyük yaralar açacağı gibi makasınızın artık kesmemesi de sizi derinden yaralar. Planlama yapılmadan yapılan harcamalar, eksik gelir gider kontrolü vb. bir çok etken size sonunda kepenkleri indirtir. Hayatınızı kontrol altına almak için ne yapacağınızı biliyorsunuz.

İşinizi hayal ettiğiniz yere çıkarmak için buradayız. Bizim işimiz işinizle.
2011 yılında kuruluşumuzdan bu yana önem verdiklerimiz arasında ilk sırada marka(isim tescili) varsa ikinci sırada belgelendirme vardır. Belgelendirmenin temel amacı firmanızın kalitesini tescillemektir.
BİZE ULAŞIN
Okyanusta binlerce balık var. Ya Yolunuzu değiştirmelisiniz ya da farklı beslenmelisiniz. Farklı olmanız için ne gerekliyse onu yapın. Çünkü bir marka böyle davranır. Kaliteniz tescillenip sertifika sahibi olduğunuzda ne olur?
Pazarlama

Full Oto kontrol

Prestij

Uluslararası

350
Mutlu Müşteri
612
Belge Teslim
13136
Form
984
Bilgilendirme Maili
BATU BELGELENDİRME

İşini bilen alanında uzman mühendislerle çalışıyoruz. Uluslararası standartlarda kurulum ve denetimler yaparak şirketinizi ileriye taşıyoruz.

İnceleme

Firmanızı inceliyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı listeliyor ve hangi belge türüne ihtiyacınız olduğunu buluyoruz.

İş Akışı

Uzman ekibimiz kuruluma başlamadan önce kritik kontrol noktaları ve daha birçok spesifik bilgiyi kontrol ediyor.

Ekip Herşeydir

Ekibimizin tüm üyeleri şirketinizin kontrolünü sağlayıp ortak karar aldıktan sonra kurulum işlemlerine başlar.

01

Bize Ulaşın

Öncelik 444 6 956 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşmanız. İletişim bilgilerinizi aldıktan sonra sizleri yerinizde ziyaret edeceğiz.

02

Değerlendirme

Ziyaretimizde uzman arkadaşımız neye ihtiyacınız olduğunu önce sizin ağzınızdan dinleyecek. Sonrasında size işlerin nasıl yürüdüğünü anlatacak.

03

Beyin Jimnastiği

Uzmanımız ofise döndüğünde firmanızın ayrıntılı analizini çıkaracak. Buradaki amaç sertifikasyon işlemlerine geçmeden bir sorun varsa direk müdahale etmek.

04

İşe Başlama

Ofis ve firmanızın analizi neticesinde sizi sunulan tekliften sonra işleme başlıyoruz. Sonrası mı? İki taraf içinde mutluluk.

Belgelendirme Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?

Uzmanlığımızı Keşfedin

Titizliğimle bilinirim. Lezzetime de güvenirim. Batu'nun Gıda Mühendisleri sayesinde Iso belgelerimi aldım ve artık titizliğim de lezzetim de onaylı.

- Nuray Y.

"Bu firmanın en sevdiğim özelliği ne zaman arasam telefonlara çıkıyorlar ve çözüm üretiyorlar. Firma bünyesinde çalışan Gıda Mühendisi Behiye hanıma ayrıca teşekkür ederim."

- İlknur P.

Ürünlerimi yurt dışına hep satmak istedim. Ama sistemin nasıl işlediğinden haberim yoktu. Batu sadece belgelendirme kurulumu yapmadı firmamıza. Vizyonumuzu geliştirdiler.

- İbrahim M.

Call Now Button