Hibe, Destek, KOSGEB ve daha onlarca destekten faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Sizi yerinizde ziyaret edelim ve ne gerekiyorsa bir an önce başlayalım.
KURUMSAL OLMANIZ ŞART

Gelecek çoktan geldi. Firmanızın buna ayak uydurması için çağı yakalamalı ve herşeyden haberdar olmak zorundasınız. Peki bunu nasıl sağlarsınız? Tek yapmanız gereken ihtiyaç duyduğunuz hizmet çeşidini bize söylemeniz. Devlet desteklerinden ar-ge danışmanlığına, üretim yönetiminden uluslararası işlemler danışmanlığına kadar onlarca farklı alanda profesyonel uzmanlarımız hizmetinizde.

SİZ SADECE İŞİNİZİ YAPIN

Neye ihtiyacınız var? Sizin için firmanızı araştırırız ve seçenekleri belirleriz. Sonra çalışmalara başlarız. Planlarız, resmi yerlerle iletişime geçeriz ve sürecin sonunda firmanıza gerekli olan hibeyi yada desteği sağlarız. Bizim işimiz firmanıza kolaylıklar sağlamak. Sizin işiniz sadece işinize odaklanmak.

MALİYETİ AZALTIN

İşinizin başında personeli, sigortası, kirası, vergisi, alet edevat derken sırtınıza onlarca başlangıç maliyeti binecek. Devletin bilmediğiniz onlarca hibe ve desteği var. Bunlardan haberdar olmak ve başlangıç maliyetinizi azaltmak istemez misiniz? Yada fabrikanıza yeni bir makine almak istiyorsunuz. Ancak ekonomik durumunuz buna el vermiyor? Ne yapacaksınız? Öylece durup bekleyecek misiniz?

Danışmanlık Tanıtım Videomuzu İzlediniz mi?

Bize sorabileceklerinizin bir sınırı yok. Sizin de sınırınız olmasın.
BATU DANIŞMANLIK

Yurt İçi Fuar Desteği, Yurt Dışı İş Gezisi Desteği, Tanıtım Desteği, Eşleştirme Desteği, Nitelikli Eleman İstihdam Desteği, Danışmanlık Desteği, Eğitim Desteği, Enerji Verimliliği Desteği, Tasarım Desteği, Sınai Mülkiyet Hakları Desteği, Belgelendirme Desteği, Test, Analiz ve Kalibrasyon Desteği, Bağımsız Denetim Desteği. Ve daha fazlası. En iyisi siz bize ulaşın. Biz firmanıza uygun olan destekleri sizin için bulalım.

Yatırım Teşvik Belgesi

Devletin, yatırım hacminin arttırılması amacıyla, bu konularda önceliği olan yörelere daha çok olmak üzere, yatırımın cinsine bağlı olarak değişen oranlarda verilen ve yatırımcıya sunulan desteklerdir.

Yurt Dışı Destek

Uluslararası fuarlara, katılan, Yurtdışı Pazar araştırması yapan, Yurtdışında tanıtım harcamaları yapan, yurt dışıda ofis, mağaza, kiosk, depo, reyon, showroom açanların, Şirketleri giderleri Ekonomi Bakanlığı tarafından belirlenen oranlarda desteklenmektedir.

KOSGEB

KOSGEB, yurt dışından ithal edilen ürünleri Türkiye’de yerli ve milli imkânlarla üretecek olan KOBİ’lere 5 milyon liraya kadar destek verecek. Bu ve buna benzer desteklerden faydalanmak için bizimle iletişime geçin. Sizi yerinizde ziyaret edelim.

Salgın İşletmenize Bulaşmasın

Covid-19 ile mücadele sürecinden en az seviyede etkinlenmesi için vergi ve iş hukuku alanında pek çok düzenleme yapıldı ve farklı destek programları devreye alındı. Corona virüsü ile mücadele kapsamında destekleri öğrenmek için 444 6 956’ı arayın.

Firmanızın Geleceğine Yön Vermeniz İçin Destek Almanız Gerek!
Call Now Button