Marka ve Patent Vekilleri Toplantısına Katıldık

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Türk Patent Kurumu Başkan Vekili Cemil BAŞPINAR Başkanlığında ve Marka, Patent, Tasarım Dairesi Başkanlarının Katılımı İle Patent ve Marka Vekilleri İstişare Toplantısı Yapıldı.

Türk Patent Kurumu Başkan Vekili Cemil BAŞPINAR Başkanlığında ve Marka, Patent, Tasarım Dairesi Başkanlarının Katılımı İle Patent ve Marka Vekilleri İstişare Toplantısı Yapıldı. İstanbul Ticaret Odası Ev Sahipliğinde Üsküdar Cemile Sultan Tesislerinde Gerçekleştirilen Toplantıda Türk Patent Kurumu Başkan Vekili Cemil BAŞPINAR, Marka ve Patent Vekillerinin Soru ve Önerilerini Dinleyerek Çözüm Yolları Konusunda Fikirlerini Aldı. Ayrıca Sınai Mülkiyet Başvuruları ve İtirazlara İlişkin İşlem ve Uygulamalar, Vekillik Sistemi ve Kurumun Yeni Web sitesi Üzerine Değerlendirmeler Yapıldı. Toplantıda Yapılması Gerekenler Planlanarak Yeni Toplantıların Tarihleri ve Gündem Maddeleri Belirlendi.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.

EnglishFrenchRussianTurkish
Call Now Button