Gönen Belediyesi Markası Batu Patent Vekilliğinde Yenilendi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
10 Yıl Önce Başladık Gönen Belediyesi ile Çalışmaya. Markalaşma Adına İlk Adımı Tam 10 Yıl Önce Attık. Şimdi İse 10. Yılını Dolduran Tescilli Bir Marka ve Bir 10 Yıl Daha Beraberiz

Bundan Tam 10 Yıl Önce Batu Patent Vekilliğinde İsmi Tescillenen Gönen Belediyesi, Marka Yenileme Sürecinde Yine Yoluna Firmamızla Devam Ederek Markasını 10 Yıl Daha Koruma Altına Aldı. Yenilenen Marka Tescil Belgesini Gönen Belediyesi Başkanı İbrahim PALAZ’a Batu Patent ve Batu Belgelendirme Şirket Müdürü Çağdaş BAĞMEŞLİ, Marka ve Patent Uzmanı ve Bölge Müdürü Damla ALTINÖZ Makamında Ziyaret Ederek Takdim Etti. Batu Ailesi Olarak Gönen Belediyesi Başkanı İbrahim PALAZ’a Marka Şehir Olma Yolunda Attığı Adımlardan ve Misafirperverliğinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

admin

admin

Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kategoriler

Hakkımızda

Batu Marka Patent Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi; Vekillik ve danışmanlık hizmetleri konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurumdur.

Yakın Zamandaki Yazılar

Facebook Sayfamıza Bakın

Batu Tv

Bültenimize Kayıt Olun

Spam yok. Yalnızca yeni haberlerle ilgili bildirimler ve güncellemeler.

EnglishFrenchRussianTurkish
Call Now Button